₺750,00 ‘den Başlayan SEO Fiyatları

Uygun fiyata kapsamlı SEO çalışmalarımız ile kalıcı yükselmenin keyfini çıkarın, dönüşümlerinizi artırın ve işlerinizi büyüterek SEO’ya yaptığınız yatırımı kısa sürede katlayarak geri döndürün, üstelik uygun seo fiyatları sayesinde düzenli SEO çalışmaları ile birlikte siteniz sürekli güçlenecek ve bir süre sonra kendi sektörünün öncüsü olacaktır.

Avantajlı SEO Fiyatları ile Zirveye Tırmanın ve Dönüşümlerinizi Artırarak İşlerinizi Kısa Sürede Katlayın

 

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

SEO Fiyatları belirlenirken pek çok faktör göz önünde bulundurulmaktadır, özetleyecek olursak;

 • Sitenizin bulunduğu sektördeki rekabet durumu
 • Sitenizin yaşı
 • Site içi / site dışı SEO hatalarının mevcudiyeti
 • Optimizasyona konu olan anahtar kelime sayısı
 • Site içeriğinizin kalitesi

Görüldüğü gibi fiyatlar belirlenirken belli parametreler dikkate alınmakta  fakat SEOfabrika olarak bu şekilde muğlak bir fiyat politikası yerine, bütçenize daha uygun olan çalışma modelini seçebileceğiniz; üstelik her 4 Aylık SEO ödemesinde katlanan bir indirimli fiyat modeli ortaya koyduk. (Yıllık SEO hizmeti bütçenizi aşıyor olsa bile, 4 Aylık dilimler halinde alım yaparak hem düzenli SEO hizmeti almış olursunuz, hem de indirim ve hediyelerimizden faydalanmış olursunuz.)

Üstelik yıllık SEO hizmeti satın alsanız bile bunu peşin olarak ödemek zorunda değilsiniz. Kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleri ile hem %30 indirim olanağından yararlanın hem de ödemelerinizi aylık olarak gerçekleştirin.


Sık Sorulan Sorular ve Yanıtları


#1 – Hangi SEO paketini seçmeliyim?

Sektörünüzün rekabet durumuna, çalışmak istediğiniz anahtar kelime sayısına ve almak istediğiniz SEO hizmetinin niteliğine uygun bir seçim yapabilir veya bizden yardım isteyebilirsiniz.

#2 – İndirimli Fiyatlardan Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

4 – 8 veya 12 aylık (yıllık) dilimlerden size uygun olanı seçiniz. Maksimum indirim ve ultra SEO başarısı için yıllık çalışmayı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

#3 – Belli Bir Sıralamaya Geleceğimin Garantisi Var mıdır?

SEO çalışmalarının doğası gereği ve arama motorlarının bizden bağımsız ayrı kuruluşlar olmasından dolayı kontrol edemediğimiz değişkenlerin “şöyle olacak”, “böyle olacak” gibi garantisini vererek müşterilerimizi yanlış bilgilendirmiyoruz.

Fakat, %100 Google politikalarına uygun, doğal, etik ve düzenli optimizasyonlar ile sıralamalarda başarı sağlanmaması mümkün değildir, bunu da unutmayınız.

#4 – Hangi Sitelere Çalışma Yapıyorsunuz?

Yasalara ve toplumun genel ahlak kurallarına uygun, insan sağlığını tehlikeye atmayan, belli bir grubu rencide etmeyen, nefret söylemi barındırmayan sitelere çalışma yapmaktayız.

Aşağıdaki websitelerine ve benzerlerine asla çalışılmamaktadır.

 • Bahis siteleri ve blogları / bunlara bağlantı veren siteler
 • Elektronik s*gara , tüt*n mamulleri ve türevleri
 • İnstagram h*lesi türevi AdSense politikalarını ihlal eden siteler
 • Alkollü içecek üreten veya tanıtımını yapan siteler
 • Telif hakkına tabi ürün / hizmetlerin ücretsiz sunulduğu siteler (torrent gibi)
 • Yetişkin içeriğe sahip siteler veya bu sitelere bağlantı veren, reklamını yapan siteler
 • Yetişkin ürünleri (yasal olsa bile)
 • Yasal olarak eczanelerde satılması zorunlu ilaçların resmi olmayan siteleri (orjinal siteye çalışma yapılır)
 • Yanıltıcı, insan sağlığını tehlikeye atan bitkisel ürünler (tarım bakanlığı onaylı bile olsa)

Ayrıca bu listeye dahil edilmemiş farklı kategorilerde etik olmayan websiteleri olabilir. Lütfen sitenizi ve kelimelerinizi paylaşıp bizden onay almadan ödeme yapmayınız.

#5 – SEO Fiyatlarınıza KDV Dahil midir?

SEO fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Tüm hizmetlerimiz için +KDV şeklinde fatura mutlaka kesilerek tarafınıza iletilmektedir.

 

>