A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm

SEO’nun en büyük faydası sitenizin belli arama terimlerinde daha üst sıralarda yer almasını sağlayarak daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlamaktır. Böylece satışlarınızı ve dönüşümlerinizi artırarak sitenizden daha çok kazanırsınız. Diğer taraftan SEO ile gelen ziyaretçiler %100 ORGANİK olduğundan aylık reklam bütçenizden de çok ciddi oranda tasarruf edebilirsiniz.

Elbette yükselme garantisi veriyoruz, eğer çalışmalarımız sonucunda sitenizde bir yükselme gerçekleşmezse KESİNTİSİZ PARA İADESİ yapıyoruz.

Fakat, site içeriğinizin %100 ÖZGÜN olması (kopya içerik / ortak içerik kullanılmaması) siteye spam çalışmalar yapılmamış olması ve uzun süre kapalı kalmamış olması gerekmektedir. 

Elbette.. ilk sayfaya taşıdığımız yüzlerce mutlu müşteriden biri olmak için 4 AYLIK ilk Sayfa Garantili SEO Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sitenizin ilk sayfaya gelmesi, işlek bir caddede dükkanınızın olması gibidir. Satışlarınız ve dönüşümleriniz kat kat artar.

Kesinlikle.. yeni sitelere bir an önce otorite kazandırmak, sıralama almasını sağlamak adına “otorite güçlendirme” amacıyla SEO yapılmalı, ve site kelime bazlı SEO’ya cevap verebilecek hale getirilmelidir.

1.sıraya gelmek için düzenli bir şekilde SEO ya devam edilmelidir. Siteniz 4 ayda ilk sayfaya gelmiş olabilir, eğer 1.sıraya gelmek istiyorsanız bu çalışmaları 5.ay, 6.ay devam ettirerek sektörünüzün lideri olabilirsiniz. 

Daha sonra rakiplerinizle aradaki farkı açmak ve konumunuzu iyice güçlendirmek adına her ay düzenli olarak SEO hizmeti almak isteyebilirsiniz. (Böylece rakiplerinizin sizi geçme olasılığı çok çok azalır.)

SEO çalışmalarında asıl olan kalıcılıktır. Genellikle kalitesiz SEO çalışmalarından sonra backlink kayıpları başlar ve site sıralama kaybeder. SEOfabrika olarak müşterilerimizin böyle bir mağduriyet yaşamamasına azami özen gösteriyor ve çok uzun süre sitenizin konumunu korumasını sağlıyoruz. 

Fakat, rakipleriniz de boş durmayacak sizin yerinizi almak için çalışacaktır. En güzeli buna fırsat vermeden, bizimle iletişime geçmeniz ve sitenizin konumunu koruyacak (rakiplerin sizi düşürmesini engelleyecek) çalışmalar hakkında bilgi istemenizdir.