SEO Uzmanı Kimdir? SEO Uzmanları Ne İş Yapar?

SEO uzmanı, web sayfalarının arama motorlarında en iyi performansı göstermesi için gerekli tüm teknik bilgi ve beceriye sahip deneyimli bir profesyoneldir. Ülkemizde SEO eğitimi üniversite veya yüksek okul düzeyinde verilmediğinden seo uzmanları güncel algoritmaları izleyerek, yerli ve yabancı SEO bloglarını takip ederek teorik bilgilerini test etmekte ve deneyim kazanarak kendilerini yetiştirmektedirler.

SEO Uzmanı Neler Yapar?

Bir seo uzmanının görevi websitesini arama motoru dostu haline getirmektir. Bunun için tamamen etik yöntemleri kullanan uzmanlara “White Hat SEOcu” da denebilir.

  • Sitenin arama motoru dostu haline getirilmesi
  • İçerik ve kullanıcı deneyimi analizi
  • Site içi hataların tespit edilmesi
  • Site dışı SEO çalışmalarının planlanması ve gerçekleştirilmesi

Siteniz için profesyonel hizmet veren SEO Uzmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm ekibimiz profesyonel SEO uzmanlarından oluşmaktadır. Hemen iletişime geçerek sitenizin ihtiyacı olan en doğru çalışmalar için uzman yardımı alabilirsiniz.

Kurumsal SEO Uzmanının Görevleri Nelerdir?

Kurumsal SEO Uzmanı sektörel rekabeti analiz ederek firmanın daha çok organik trafik elde edebilmesi için gerekli planlamaları yapar, firma web sitesinin (eticaret veya kurumsal olması farketmez) arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer bulmasını sağlayarak karlılığı ve dönüşüm oranını artırmak için gerekli çalışmaları yapar ve bunların sonuçlarını takip eder.

SEO Uzmanı İstihdam Etmek Yerine SEOfabrika İle Çalışarak Gereksiz Maliyetlerden Tasarruf Edin

Bir SEO uzmanı istihdam etmek oldukça külfetli olabilir. Şirketinizin kazancını artırmanın bir yolunun da aynı hizmeti daha ucuza mal etmek olduğunu unutmayın. SEOfabrika olarak, değerli müşterilerimizin tüm SEO ihtiyaçlarına çözüm üreterek bir SEO uzmanının aylık maliyetinin çok daha altına hizmet veriyoruz.

Google SEO uzmanı işe almak yerine buraya tıklayarak SEO fiyatlarımıza göz atın. Sizin için en uygun paketi seçerek en kısa sürede yükselmeye başlayın.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız, hemen arayın veya canlı destek üzerinden iletişime geçin sitenizin tüm seo ihtiyaçları için yardımcı olalım.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir