İade Politikası

SEO Çalışmaları, firmaya / kişiye özel sunulan hizmetler kapsamında olduğundan iptal, iade ve değişimi mümkün değildir.

Ayrıca,

Başlatmış olduğunuz bir SEO çalışmasını çeşitli nedenlerden ötürü durdurmak istemeniz durumunda, çalışmanın bulunduğu aşama her ne olursa olsun hiç bir şekilde çalışma yeni bir projeye aktarılamaz.

Fakat,

Sitenizin kapanması, çeşitli hosting ve sunucu problemleri veya Google algoritmik cezalarına maruz kalmanız durumunda sorunlar çözülene kadar çalışmaların bekletilmesini talep edebilirsiniz, fakat yaşanan bu aksaklıkların çalışmanın verimliliğini de doğrudan etkileyeceğini göz önünde bulundurmanız gerektiğini hatırlatırız.

SEO çalışmalarında hiç bir şekilde pozisyon veya sayfa konumu garanti etmemekteyiz. Anahtar kelimelerde rekabet durumu her ne olursa olsun (düşük veya yüksek) bu politikamızdan asla taviz vermiyoruz.

SEO çalışmaları sitenizi arama motoru dostu haline getirmek için yapılmaktadır, bu iyileştirmeler her anahtar kelimeye aynı oranda ve hızda pozisyon olarak yansımayabilir.

SEO ile sitenizde gerçekleştirilen iyileştirmeler , sıralamada olduğunuz anahtar kelimelerin pek çoğunu daha iyi bir pozisyona taşıyabilir.

SEO da başarının anahtarı orta ve uzun vadeli çalışmalardır çünkü Google insanların aceleciliğini iyi bilmekte, siteyi açar açmaz yükselmek için doğal olmayan yollara başvurabileceğini öngörmektedir.

İçerik, site yaşı, site türü, sıralama almış anahtar kelime sayısı gibi 200 e yakın sıralama kriteri göz önüne alındığında; SEO etiği açısından hiçbir şekilde sıralama pozisyon garantisi verilmemekte ve bu nedenden ötürü para iadesi yapılmamaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.