SEO ile Online Varlığınızı Güçlendirelim

SEO çalışmalarımız ile kısa sürede zirveye tırmanın, işlerinizi büyütün ve dönüşümlerinizi katlayın.

Yatırım getirisi en yüksek dijital pazarlama yöntemi olan SEO ile online mecradaki bilinirliğinizi artırın, daha fazla potansiyel müşteriye ulaşarak hedef kitlenize çok düşük maliyetlerle erişin.

 

Her ay cep yakan reklam faturalarından kurtularak, arama motorlarından %100 ORGANİK trafiğin tadını çıkarmak için hemen iletişime geçin.

Dijital Dünyada SEO ile ZİRVEDE Yer Alın!

Anahtar Kelime Araştırması

Her anahtar kelime dönüşüm getirmeyebilir. SEO çalışmalarına başlamadan önce sektörünüze yönelik derinlemesine anahtar kelime araştırması yapıyoruz.

seo site dışı faktörlerin etkileri

Maximum SEO Dönüşümü

Dönüşüm odaklı SEO yaklaşımımız ile ziyaretçi davranışını analiz ederek kalıcı başarı sağlanmasına engel olabilecek aksaklıkları gideriyoruz.

On Page SEO Stratejileri

Site içeriğinizin %100 SEO uyumlu hale getirilmesi için etkili bir yol haritası belirleyerek çalışmalarımızı bir plan dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Geniş Kitlelere Ulaşın

SEO'nun gücü ile işletmenizi çok geniş bir kitleye ulaştırıyoruz. İnternetin gücünü hafife almayın, rakipleriniz harekete geçmeden önce internetteki yerinizi alın ve farkı açın.

Sektörünüzün Öncüsü Olun

Online mecrada sektörünüzün öncüsü olarak firmanızın prestijini artırın. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın, marka güvenilirliğinizi artırarak daha çok satış yapın.

Öne Çıkaran İçerikler

Etkileşim gücü yüksek, %100 arama motoru dostu içerikler ile kampanyalarımızı bir kaç seviye yukarı taşıyoruz. Rakiplerinizin hayal bile edemeyeceği sıralamalar bizim için çok kolay!

Sitemizi SEOfabrika’ya teslim edeli yaklaşık 3 ay kadar oluyor. Sıralamada bile olmadığımız 5 anahtar kelimede bugün ilk sayfadayız. Ekibinize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 

testimo-02

Tamer Sezinoğlu

Vektör Dış Ticaret A.Ş

Uzun süredir güvenebileceğimiz bir SEO ajansı arıyorduk. Tavsiye üzerine seofabrika ile iletişime geçtik. Her konuda çok yardımcı oldular, uzun süre çalışacağımız çok kaliteli bir ekip.

testimo-03

Sinem Demir

ENC Group